Kalkulator Budowy Domu

Kalkulator Budowy Domu

Czas Budowy

W Jakim Czasie Twój Dom Ma Być Gotowy?

Przesuń obie granice suwaka, aby zawęzić za ile tygodni od teraz chcesz wprowadzić się do swojego nowego domu.

Działka

Czy posiadasz działkę pod budowę domu?

- Dlaczego o to pytamy?

Rodzaj działki budowlanej oraz jej charakterystyka mogą wpłynąć znacząco na koszty budowy domu. Wybór działki powinien nastąpić zanim zostanie wybrany projekt domu, gdyż o wiele łatwiej jest dobrać projekt do działki, niż na odwrót.

Charakterystyka działki
(Określ w przybliżeniu)
(Określ w przybliżeniu)

Parametry

Projekt Domu

Wybór projektu powinien być zawsze poprzedzony wyborem działki, gdyż odwrotna kolejność może pociągać za sobą szereg utrudnień!

Projekt gotowy
lub
Projekt indywidualny
Aby sporządzić rzeczową wycenę potrzebne nam będą rzuty domu wraz ze wszystkimi kondygnacjami (wymiarami i opisem). Jeśli chcesz dołączyć więcej, niż jeden plik, po kliknięciu 'Przeglądaj', przytrzymaj klawisz 'Ctrl' na klawiaturze i zaznacz klikając kolejne pliki.
Określ wymagane parametry Twojego domu
Zaznacz interesujący Cie przedział. Jeśli potrzebujesz większych rozmiarów dom, lub budynek usługowo/ handlowy, napisz o tym w polu 'Uwagi'.
liczba samochodów

Technologia

Korzyści
Każda metoda budowy posiada swoje wady i zalety. Jeżeli nie jesteś pewien, nasi fachowcy mogą pomóc Ci wybrać technologię, która spełni Twoje oczekiwania.

Podsumowanie

Każdy projekt i warunki budowy są dobierane są na podstawie indywidualnych preferencji. Podanie numeru telefonu oraz adresu email jest niezbędne, abyśmy mogli pomóc Ci bezpłatnie dokonać kalkulacji budowy Twojego domu uwzględniając najbardziej konkurencyjne z dostępnych rozwiązań.

* – Twoje informacje są w pełni poufne i posłużą jedynie celowi dostarczenia Ci rzetelnych wyników, oraz porad dotyczących budowy Twojego domu!

Zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r. wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w niniejszym formularzu w celu otrzymywania materiałów marketingowych/handlowych oraz w rozumieniu ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną z dnia 18.07.2002 wyrażam zgodę na otrzymywanie od Lumistar s.r.o. drogą elektroniczną na udostępniony w formularzu adres mailowy/telefon, informacji handlowych/marketingowych dotyczących działalności tego podmiotu. Dane zawarte w formularzu są poufne i nie będą przekazywane innym osobom, ani firmom z wyłączeniem podwykonawców realizujących rzeczowe dzieło, na których również spoczywa zasada zachowania poufności.
reCAPTCHA is required.